fbpx

Prečo mám spolupracovať s profesionálnym realitným špecialistom?

Pravda je taká, že máme veľký prístup k informáciám či už  právnym, poradenským alebo iným. Preto  si mnohí majitelia nehnuteľností myslia, že predajom nehnuteľnosti bez profesionálneho realitného špecialistu ušetria peniaze za províziu a predajú si svoju nehnuteľnosť za cenu, o ktorej si myslia, že je „tá najlepšia“.

Častokrát si ale pri tom neuvedomujú, že zveriť sa do rúk profesionála im ušetrí nielen čas, ale i peniaze. A vlastne, je to taký kruh : že čas sú peniaze a peniaze musíme zarobiť v čase.

A aj keď sa mnohí majitelia nehnuteľnosti radi pochvália tým, že predali „veľmi výhodne“, už sa „nepochvália“ tým, že predaj im trval dva-či tri roky, že z ceny museli pár desiatok tisíc Eur spustiť smerom nadol a správny marketing sa nepokúšali ani nastaviť.

Má teda spolupráca s profesionálnym realitným špecialistom nejaké výhody a čo Vám ponúknem za províziu?

  1. Vyjednanie VYŠŠEJ ceny PRE VÁS

Dobrý realitný špecialista sa vždy usiluje vyjednať pre Vás čo najlepšiu cenu. A tú nedosiahnete umiestnením súkromného inzerátu na realitné portále. Tam je potrebné splniť oveľa viac predpokladov pre jej dosiahnutie, je potrebné vyjednávať s potenciálnym kupujúcim a najmä je nevyhnutné už pri zahájení predaja nehnuteľnosti cenu správne nastaviť.

2. Ušetrím Váš čas

Nastavenie marketingu, profesionálne fotografie, profi video, sociálne siete, komunikácia s potencionálnymi klientami, výber tých najvhodnejších kandidátov na kúpu Vašej nehnuteľnosti, home staging… a mnoho ďalších činností si vyžaduje čas. VÁŠ ČAS. Ale keď zveríte predaj nehnuteľnosti DO MOJICH RÚK, UŠETRÍM VÁŠ ČAS AJ VAŠE PENIAZE.

3. Ochránim Vaše peniaze

Áno, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa je spojený s aj s prevodom peňazí na Váš účet. Účinnými nástrojmi mi v súlade s platnou legislatívou zabezpečím, aby sa Vaše peniaze dostali tam, kam sa dostať majú – teda na Váš účet. Naša firma Vám bezplatne zabezpečí úschovu peňazí, kompletný právny servis, služby hypotekárneho špecialistu a všetky právne úkony súvisiace s predajom Vašej nehnuteľnosti.

Teším sa na spoluprácu s Vami!

Iveta Hestericová

Váš realitný špecialista

Iveta Hestericova
Celý svoj profesijný život som „zasvätila“ realitám, pretože ma bavia. Aktívne sa im venujem už od roku 1997 a v súčasnosti pôsobím ako realitný špecialista.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.