fbpx

Katarína Laciková

finančný a realitný konzultant
Ak chceš niečo, čo si nikdy nemal, musíš spraviť niečo, čo si nikdy nespravil.

Môj príbeh

V oblasti finančníctva som sa rozhodla pracovať vzhľadom na skutočnosť, že v tejto sfére sú ľudia žiaľ málo informovaný. Preto je mojim cieľom priblížiť Vám možnosti ktoré finančný trh ponúka a vzhľadom na Vaše ciele a sny, Vám pomôžem vybrať čo najlepšie riešenie.

Moje služby

Realitné služby

So mnou predáte vašu nehnuteľnosť výhodnejšie, než keby ste ju predávali sami alebo s niekým iným

Finančné služby

Nastavíme všetko tak, aby ste vy a vaša rodina boli pripravení na každú situáciu, ktorá vás počas života stretne

On-line porovnávač

Potrebujete zistiť, ktoré poistenie je pre vás, vaše auto, dom či byt najvýhodnejšie? Pripravil som pre vás unikátny porovnávač. Vyberte si a pokojne uzavrite priamo tu.

Ako ma hodnotia klienti

Katarína postupovala veľmi profesionálne. Jej skúsenosti a rozhľad mi veľmi pomohli so zorientovaním na trhu a výberom správneho produktu. Pôsobila veľmi príjemným dojmom a celkovo sa mi s ňou veľmi dobre spolupracovalo.
Tomáš Králik
Slečna Laciková spravuje financie mne aj mojej rodine, sme s ňou veľmi spokojný.
Filip Surovec
Som spokojný so službami, obzvlášť sa mi páči že sa nemusím s ohlasovaním poistnej udalosti trápiť ja sám ale slečna Laciková toto všetko vybavila za mňa. Jej prístup je veľmi prijémný určite Vám ju odporúčam.
Matej Gejdoš
Katarína mi pomohla s nejednou poistkou. Ja sám som sa v tom nevedel vyznať ale po konzultácii s ňou som získal veľa potrebných informácii ktoré mi inde nepovedali. Všetko mi vysvetlila a ja jej týmto úprimne ďakujem. Som naozaj spokojný.
Pavol Ladňák
Super som spokojný, vie čo robí a odporučujem ju všetkým na svete.
Tibor Kováč

Moje certifikáty