fbpx

O mne

Obchodnícka kariéra

Obchod ma baví a fascinuje zároveň. Obchodom som sa začal zaoberať ešte v minulom tisícročí - presne v roku 1994. Od tej doby ma obchod sprevádza celým profesijným životom.

Vďaka svojmu zameraniu v rozvoji a zvyšovanie výkonu obchodných tímov, som mal možnosť preniknúť do mnohých odborov. Posledných niekoľko rokov sa intenzívne zaoberám aj obchodovaním v on-line prostredí.  

Manažérska kariéra

Vedením ľudí a rozvojom obchodných tímov sa zaoberám od svojich 28 rokov. Za tú dobu som spolupracoval s mnohými zaujímavými ľuďmi, s ktorými som mal možnosť tvoriť a rozvíjať obchod.

V roku 2006 som sa podieľal na zrode Broker Consulting na Slovensku. Od tej doby som biznisovo pevne spätý so Slovenskom.

Realitná kariéra

V roku 2016 sme v Broker Consulting rozšírili svoje služby o realitnú činnosť. Realitné služby ma nadchli a úplne pohltili. Prvé tri roky som mal na starosti rozvoj realitných služieb na celom Slovensku.

Teraz sa plne zameriavam na budovanie biznisovej platformy REALITYSPOLU.sk a vybudovanie tímu najlepších realitných špecialistov.

Mojím cieľom od začiatku práce v realitách je zvýšiť úroveň realitných služieb na Slovensku.

Moje hodnoty

Pri poskytovaní služieb klientovi je najdôležitejší kvalitný a obojstranne výhodný vzťah. Nedá sa schovať alebo vyhovoriť na produkt, ktorý vyrobil niekto iný a ja ho len predávam.

To isté platí aj pri budovaní pracovných vzťahov.

Preto považujem na základ kvalitných a dlhodobých vzťahov najmä férový prístup, dodržiavanie dohôd a snahu prinášať nové pohľady a riešenia, ktoré sú prínosné pre obe strany.