Samuel Surán

manažér, finančný a realitný konzultant

Tvrdá práca je most medzi snom a realitou.

samuel.suran@bcas.sk
+421 911 927 657

Môj príbeh

V odbore finančného sprostredkovania pracujem od roku 2015. Za ten čas som pomohol desiatkam klientov pri riešení ich finančnej situácie. V roku 2019 som začal pracovať aj ako realitný špecialista a v súčasnosti sa zameriavam hlavne na oblasť realitného trhu.

Pôsobím na pozícií manažéra kancelária v Žiline, kde sa nám podarilo vybudovať šikovný tím zložený z realitných maklérov, hypotekárneho špecialistu, investičného špecialistu a finančných sprostredkovateľov. Pre našich klientov sme schopní vyriešiť všetko od PZPčka, až po predaj nehnuteľnosti.

Moje služby

Finančné služby

Nastavíme všetko tak, aby ste vy a vaša rodina boli pripravení na každú situáciu, ktorá vás počas života stretne

On-line porovnávač

Potrebujete zistiť, ktoré poistenie je pre vás, vaše auto, dom či byt najvýhodnejšie? Pripravil som pre vás unikátny porovnávač. Vyberte si a pokojne uzavrite priamo tu.

Realitné služby

Urobím všetko preto, aby ste svoju nehnuteľnosť predali výhodnejšie, než keby ste ju predávali sami alebo s niekým iným.

Ako ma hodnotia klienti

Samo nám pomohol nájsť pozemok presne podľa mojich predstáv, vyriešil aj pôžičku a to všetko na jednom mieste. Bolo vidieť, že ho práca baví, bol trpezlivý a nesnažil sa nám predať niečo, čo som nechcel.
Martina S.
Samo mi pomohol upratať moje financie. Prístup bol profesionálny, môžem len odporúčať.
Jakub M.
Pri predaji našej nehnuteľnosti dobrú prácu. Komunikácia, marketing, fotky. Všetko bolo na vysokej úrovni, presne tak si predstavujem službu realitky.
Majo H.
Mal som zlé skúsenosti s finančnými poradcami, ale po skúsenosti so Samom som svoj postoj zmenil. Zobral to zodpovedne a pomohol mi nie len uzatvoriť zmluvy, ale aj pri úraze mi všetko vybavil a peniaze z poistky prišli tak ako mali.
Michal M.

Moje certikáty a skúšky