fbpx

Mgr. Šárka Valovičová

manažér a finančný konzultant
Financie sú mojou vášńou.

Môj príbeh

V oblasti finančníctva pracujem 17 rokov za ten čas som prešla bankami, poisťovňami a našla som sa v maklérskej sfére a dôvod na trhu je veľké množstvo poisťovní a bánk a investičných spoločností tu môžem spolupracovať so všetkými a tým pádom ponúknuť klientom kompletné portfólio produktov. Čo ponúkam klientovi je finančná nezávislosť, ale hlavne komfort to najlepšie riešenie vzhľadom na individuálne parametre klienta s poskytnutím následného servisu. Nepracujem pre inštitúciu, pracujem pre klienta.

Moje služby

Úvery na bývanie

Nájdem pre vás to najvhodnejšie riešenie. Keď si ostatní nevedia rady, obracajú sa na mňa.

Finančné služby

Nastavíme všetko tak, aby ste vy a vaša rodina boli pripravení na každú situáciu, ktorá vás počas života stretne.

On-line porovnávač

Potrebujete zistiť, ktoré poistenie je pre vás, vaše auto, dom či byt najvýhodnejšie? Pripravil som pre vás unikátny porovnávač. Vyberte si a pokojne uzavrite priamo tu.

Ako ma hodnotia klienti

Pani Valovičová sa stará o moje financie 17 rokov, bez nej by som nemala svoje vysnívané bývanie ani zabezpečenie v prípade nepredvídaných udalostí. Je to profesionál na pravom mieste, odporúčam.
Xenia Knéblová
Som veľmi rád, že som dostal odporúčanie na p. Valovičovú pomohla mi s kúpou bytu všetko vybavila za mňa čo bol pre mňa najväčší benefit ďakujem.
Lukáš S.
Pani Šárka mi vybavila to čo iný hovorili, že sa nedá. Nebolo to ľahké, ale dnes máme svoj byt a sme nesmierne šťastný a vďačný. Takto si predstavujem starostlivosť o klienta.
Jozef K.
Pani Valovičová je človek na správnom mieste, kedykoľvek čokoľvek potrebujem hoci len cestovné poistenie je tu pre mňa. Stará sa o moju rodinu 10 rokov a od zabezpečenia až po poistné udalosti. Odporúčam a ďakujem.
Ingrid Novotná
Pani Šárka je odborník na pravom mieste je to človek pre ktorého je klient na prvom mieste. Pomohla nám so znížením splátok a vždy keď potrebujeme je tu pre nás. Vrelo odporúčam.
Henrieta Horváthová

Moje certikáty a skúšky